Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Το Esrum fat oval 26,5x39 cm από τη δανική εταιρεία Broste Copenhagen είναι ένα χειροποίητο, οβάλ πιάτο από πυρίτιο με ένα σκούρο περίγραμμα που αντιδρά με το ανοιχτό εσωτερικό. Λόγω της διαδικασίας κατασκευής, όπου τα προϊόντα ψήνονται για να αποκτήσουν την ειδική τους εμφάνιση, κάθε πιάτο είναι εντελώς μοναδικό. Συνδυάστε το ευχαρίστως με τα υπόλοιπα κομμάτια της σειράς Esrum για μια συνεκτική στήσιμο του τραπεζιού.