Σε απόθεμα ανάλογα με τη ζήτηση, αναμένεται να επιστρέψει σε απόθεμα Αύγουστος 2024
Αποστολή στη χώρα United States: 19 $
Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Το Esther, ένα γυάλινο βάζο ύψους 20 εκατοστών από τη δανέζικη εταιρεία Broste Copenhagen, είναι φτιαγμένο από χειροποίητο γυαλί με οργανικό σχεδιασμό και πτυχωτό άνω μέρος. Το βάζο είναι εξίσου όμορφο με ή χωρίς λουλούδια και ταιριάζει τέλεια στο πλαϊνό τραπέζι ή το στρωμένο τραπέζι. Συνδυάστε το ευχαρίστως με τα υπόλοιπα διακοσμητικά αντικείμενα της σειράς Esther για μια ενιαία αισθητική στο σπίτι σας.