Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Το Esther dekorationsskål Ø30 cm από τη δανέζικη εταιρεία Broste Copenhagen είναι ένα γυάλινο μπολ διακόσμησης με οργανικό σχεδιασμό και στρογγυλεμένο άνω μέρος. Αυτό το διακοσμητικό πιάτο είναι εξίσου όμορφο με ή χωρίς περιεχόμενο και ταιριάζει υπέροχα στο τραπεζάκι του σαλονιού ή σε ένα συρταρωτό έπιπλο στο υπνοδωμάτιο. Συνδυάστε το μπολ με τα υπόλοιπα διακοσμητικά αξεσουάρ της σειράς Esther για μια συνεκτική αισθητική στο σπίτι σας.