Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Το Eva Trio Legio Nova, σε σετ 2 τεμαχίων, είναι μέρος της κομψής και κομψής σειράς Legio Nova από την Eva Solo. Ολόκληρη η σειρά έχει έναν κλασικό και διαχρονικό σχεδιασμό με ραβδώσεις και καθαρές γραμμές. Αυτό ισχύει επίσης για αυτούς τους πορσελάνινους διακοσμητικούς κρεμαστούς φαναριών. Οι φαναροθήκες είναι όμορφες από μόνες τους, για παράδειγμα στο καθιστικό τραπέζι ή σε ένα ντουλάπι στο χωλ, αλλά μπορούν επίσης να συνδυαστούν με άλλα μέρη της σειράς Legio Nova, όπως ο καντηλάβρα. Ο κομψός σχεδιασμός καθιστά επίσης εύκολο τον συνδυασμό των φαναροθηκών με φαναροθήκες διαφορετικού σχεδιασμού, δημιουργώντας ένα εκλεκτικό στιλπνό σκηνικό.