Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Η κανάτα Nordic Kitchen προέρχεται από το κλασικό brand Eva Solo. Η κανάτα έχει ένα μοντέρνο και κομψό design, αλλά έχει αποκτήσει μια απαλή μορφή που αντιδρά όμορφα με το ματ γυαλιστερό πορσελάνινο υλικό. Αντέχει στο πλυντήριο πιάτων, την κατάψυξη, το φούρνο και τον φούρνο μικροκυμάτων, καθιστώντας την ιδανική για καθημερινή χρήση στην κουζίνα. Η κανάτα ανήκει στην πορσελάνινη σειρά Nordic Kitchen και ταιριάζει αρμονικά με τα υπόλοιπα κομμάτια αυτής της σειράς. Ωστόσο, το κομψό και ήρεμο design της ταιριάζει επίσης σε ανάμεικτες σειρές όπου η έμφαση δίνεται στον συνδυασμό αντιθέσεων με έναν συναρπαστικό τρόπο.