Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Το ποτήρι λουλουδιών Stone από την Eva Solo είναι ένα κεραμικό ποτήρι με απαλές μορφές. Όπως υποδηλώνει το όνομά του "Stone", το οργανικό σχέδιο του ποτηριού φέρνει στο νου έναν κυκλικό λείο λίθο, έναν τρόπο για εσάς να φέρετε ένα μέρος της φύσης στο σπίτι σας. Συνδυάστε το ποτήρι Stone με όμορφα φυλλώματα και φυτά για πράσινο και αρμονία στο υπνοδωμάτιο ή το καθιστικό σας.