Σε απόθεμα ανάλογα με τη ζήτηση, αναμένεται να επιστρέψει σε απόθεμα Αύγουστος 2024
Αποστολή στη χώρα United States: 19 $
Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Σετ σερβιρίσματος από τη βραβευμένη σειρά Tuva της Hardanger Bestikk, με κομψό σχεδιασμό από τον Per Finne. Το σετ αποτελείται από ένα πιρούνι και ένα κουτάλι σερβιρίσματος, κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι, με κομψές, στρογγυλεμένες φόρμες και όμορφο γυαλισμένο φινίρισμα. Ιδανικό για το σερβίρισμα ψητών ριζικών λαχανικών, κομμένου κρέατος και πολλών άλλων. Στη σειρά Tuva θα βρείτε όλα από όμορφα σετ μαχαιροπίρουνα, μέχρι κουτάλια σάλτσας και σετ σαλάτας, εξαιρετικά για να δωρίσετε σε κάποιον ξεχωριστό άνθρωπο με αγάπη για πολυτελή κουζινικά εργαλεία.