Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Το σετ με 2 βάζα Noblesse ανήκει στην όμορφη κρυστάλλινη σειρά Noblesse του εμπορικού σήματος Nachtmann. Το σετ περιλαμβάνει 2 βάζα από αχρωματιστο κρύσταλλο με ένα κλασικό μοτίβο διαμαντιού που θα γίνει αμέσως μια ευπρόσδεκτη προσθήκη στην κουζίνα ή το βιτρινοπωλείο. Είναι ιδανικά για σερβίρισμα σνακ στα ποτά, αλλά μπορούν επίσης να τοποθετηθούν στο τραπέζι για σάλτσες και άλλα νόστιμα συνοδευτικά. Το αιώνιο σχέδιο τους τα καθιστά ιδανικά τόσο για συνδυασμό με άλλα σερβίτσια όσο και με τα υπόλοιπα μέρη της σειράς για μια συνεκτική εμφάνιση.