Σε απόθεμα ανάλογα με τη ζήτηση, αναμένεται να επιστρέψει σε απόθεμα Αύγουστος 2024
Αποστολή στη χώρα United States: 19 $
Περιγραφή (Αυτοματοποιημένη μετάφραση από το www.nordicnest.com)
Η οβάλ γυάλινη σερβιριστική σαλατιέρα από τη βελγική εταιρεία Serax είναι φτιαγμένη από όμορφη γυαλισμένη πηλό με σχεδιασμό της Pascale Naessens. Συνδυάστε την ευχαρίστως με περισσότερα κομμάτια από τη σειρά Pure για μια ομοιόμορφη στρώση του τραπεζιού.